smartCONNECTED - Inteligentne bezpieczeństwo

Korzyści jakie oferuje smartCONNECTED :

01. Wyjeżdżałeś do pracy w pośpiechu i nie pamiętasz czy zamknąłeś dom i bramę? Sprawdzasz status bramy i drzwi na smartfonie i masz spokojną głowę.
02. Dziecko dzwoni od sąsiadki bo zapomniało kluczy i telefonu, i nie może dostać się do domu. Żaden problem otwierasz mu zdalnie.
03. Wracasz codziennie do domu a wjazd na posesje masz blisko ulicy, fale radiowe pilota coś zakłóca i czesto denerwujesz siebie i innych uzytkownikow drogi czekając aż brama się otworzy… geolokalizacja zacznie otwierać brame w momencie który wcześniej zaplanujesz, a ty płynnie i bezstresowo wjedziesz na posesje.
04. Stoisz w korku, a przyjaciele przyjechali na grila wcześniej. Nie każ im czekać przed bramą, możesz zdalnie otworzyć bramę i pozwolić przyjaciołom wejść do domu.
05. Pan Kazek z gazowni odczytuje licznik zawsze wtedy kiedy nikogo nie ma w domu. Możesz wpuścić Pana Kazka na posesje, a po jego wyjściu zamknąć bramę zdalnie.
06. Rozpętała się burza, a Twój labrador jak każdy pies boi się hałasu. Wystarczy że otworzysz zdalnie bramę żeby pupil mógł bezpiecznie schronić się w garażu.
07. Kurier przywiózł paczkę i może ją odstawić w bezpiecznym miejscu, bo dzięki zdalnemu sterowaniu możesz otworzyć mu bramę.

08. Kolega wpadł oddać ci narzędzia, ale ciebie nie ma w domu. Otwierasz garaż zdalnie bo nie chcesz aby zostawił je na zewnątrz.

Bądź online ze swoim domem !