BRAMY ROLOWANE

OFERTA

Ergonomiczne rozwiązanie – doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie nie można zamontować bramy segmentowej i gdzie ważna jest przestrzeń w okolicach bramy. Funkcjonalność – ich konstrukcja zajmuje bardzo mało miejsca (pancerze nawijają się na wał). Jest to ważne w przypadku hal, w których jeżdżą wózki, dźwigi lub inne urządzenia potrzebujące większej przestrzeni pod stropem.

PRODUKCJE NA WYMIAR

Produkcja na wymiar (na indywidualne zamówienie klienta) – pozwala na realizacje nietypowych projektów architektonicznych. Rozbudowana estetyka – możliwość zamówienia w dowolnym kolorze RAL. Dobra izolacja termiczna. Stabilna i bezawaryjna praca. Spełnienie wymogów bezpieczeństwa UE – znak CE.

WZORY BRAM ROLOWANYCH

 

KOLORYSTYKA BRAM ROLOWANYCH

Bramy rolowane standardowo oferowane są w kolorze ocynkowanej stali lub anodowanego aluminium (w zależności od użytego materiału). Jednak na życzenie Klienta mogą zostać pomalowane na dowolny kolor palet RAL. Warto zwrócić uwagę na możliwość łączenia ze sobą profili pełnych z profilami perforowanymi lub z przeszkleniami, co jest ważne z punktu widzenia funkcjonalności bramy, ale ma również pozytywny wpływ na jej walory estetyczne.