Napędy do bram

Bez serca organizm nie ma prawa żyć. Bez automatyki brama nie ma prawa funkcjonować.

Napęd do bramy Nice jest niczym serce – to swoiste centrum dowodzenia, niezmiennie i niezawodnie kierujące działaniem Twojej bramy.
Automatyka dla domu Nice, łatwa w instalacji i użytkowaniu, pomoże zautomatyzować bramę wjazdową, bramę garażową, bez potrzeby projektowania kosztownych instalacji.
Zaawansowane technologie pozwolą zaoszczędzić Twój czas oraz zwiększają bezpieczeństwo, a niewielki i prosty w obsłudze pilot do bramy da Ci pełną kontrolę nad Twoim domem. Nie musisz wysiadać z samochodu, moknąć na deszczu czy brodzić w śniegu by wjechać do garażu.

Napędy do bram Nice projektowane są tak, by czynić życie prostszym i wygodniejszym.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą napędów do bram Nice:

Automatyka do bram przesuwanych

04Odpowiednio dobrany napęd bramy wjazdowej jest elementem odpowiedzialnym za komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Niczym serce bramy wprawia ją w ruch, niezmiennie i niezawodnie kierującym działaniem bramy.

Automatyka do bram skrzydłowych

nice_01Podczas wyboru napędu do bramy skrzydłowej należy pamiętać nie tylko o jego funkcjonalności, lecz także podstawowych parametrach, które mają wpływ na jego prawidłowe działanie, takich jak wielkość skrzydeł bramy.

Automatyka do bram garażowych

03Funkcjonalne i nowoczesne napędy do bram garażowych Nice dostosowane są do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości oraz szybkości otwierania bram. Szeroki wybór produktów.

Akceosria

aksesoria_2Nice to także bogata oferta akcesoriów do bram automatycznych, dzięki którym ich użytkowanie będzie prostsze, wygodniejsze i bardziej bezpieczne.

Piloty/Sterowanie radiowe

PilotyJednym naciśnięciem pilota otwierasz i zamykasz bramę, podnosisz roletę, otwierasz markizę i podlewasz ogród, niezależnie od tego czy stoisz przed domem, czy dopiero się do niego zbliżasz.