O NAS

Jesteśmy firmą powstałą w 1994 roku.

Początkowo zajmowaliśmy się własną produkcją, głównie ogrodzeń i balustrad, a także lekkich konstrukcji stalowych. Można było również u nas zrealizować zamówienia nietypowe np. wykonanie przyczepy do przewozu łodzi, czy zadaszenia na stację benzynową. Do bram wykonywanych przez nas montowaliśmy automatykę firm PROTECO i FAAC. Od 8 lat jesteśmy bezpośrednim sprzedawcą i serwisantem NICE. W swojej ofercie posiadamy również produkty firmy Beninca i Faac. Ze względu na jakość towarów oraz szybkość serwisu, współpraca z producentami układa się bardzo dobrze. Oprócz własnej produkcji, równolegle zaczęliśmy montować bramy garażowe polskiego producenta AW Wiśniowski. Duży asortyment i zadowolenie z produktów firmy AW sprawiło, że stopniowo odchodziliśmy od produkcji własnej, wypełniając to miejsce montażem gotowych, doskonałej jakości produktów AW, bram garażowych:

segmentowych, uchylnych, roletowych, ogrodzeń posesyjnych, aż po całą gamę bram i ogrodzeń przemysłowych.

W branży bram i ogrodzeń obecnie jesteśmy bezpośrednim sprzedawcą produktów firm: AW, BiG TOR, GP System, Krispol. Od 2006 roku jesteśmy udziałowcami spółki GP System, zajmujacej się dystrybucją bram segmentowych. Zatrudniamy 4 brygady montażowo serwisowe, które codziennie po załadunku w magazynie jadą na montaż lub serwis na teren Polski pł-wsch., od Suwałk przez Warszawę aż po Siedlce.
Panie w biurze przy ul. Ciołkowskiego 167A dbają aby nasi klienci byli obsługiwani miło i fachowo, a przedstawiciele dojeżdżający do klienta są dobrze wykwalifikowani i zawsze służą radą.

Zostaliśmy nominowani do „Partnera roku” przez firmę Nice.

Firma Nice Polska istnieje na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie zdobyła pozycję największego dystrybutora automatyki do bram i rolet. Nice dostarcza pełen asortyment automatów począwszy od automatyki do bram wjazdowych, garażowych, szlabanów ze sterowaniem radiowym po automatykę osłonową – siłowniki do rolet okiennych oraz markiz. „Nice ułatwia życie” – to hasło i jednocześnie misja firmy. Produkty Nice zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo i większy komfort a to, co je wyróżnia to wyjątkowa elegancja, nowoczesne wzornictwo i niezawodność. Z firmą współpracuje ponad 1000 Partnerów Handlowych na terenie całego kraju.

Nice Polska już od dawna jest stale obecna w gronie najlepszych na rynku polskich przedsiębiorstw, działających zgodnie z najwyższymi standardami biznesowymi, etycznymi i jakościowymi, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty i nagrody, m.in. certyfikat systemu zarządzania jakością zgodny z ISO, pięciokrotne wyróżnienie Solidna Firma czy też stała obecność w rankingu Gazel Biznesu. Nice otrzymał prestiżowy tytuł „LIDER RYNKU – Najlepsza w Polsce firma w zakresie dystrybucji automatyki do bram i rolet” potwierdzając w ten sposób silną pozycję w branży i umacniając swoją zdecydowaną przewagę konkurencyjną.

Więcej na http://www.nice.pl/