Zielona energia

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma BRAMSTER z siedzibą 18-100 Łapy, ul. Gliniana 44 NIP: 9660640130

Bezpłatna wycena

Imię i nazwisko
Firma
Numer telefonu
Zgoda RODO
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu
uzyskania wyceny realizacji.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Logo firmy Bramster

Umów się

Umów się na bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Wraz z nadejściem cieplejszych dni częściej otwieramy okna, drzwi tarasowe oraz balkonowe, pozostawiając je dłużej otwarte,
aby wywietrzyć pomieszczenie lub wpuścić powiew świeżego powietrza. Niestety wraz z otwarciem okien jesteśmy narażeni na wpuszczenie do wnętrza insektów, małych gryzoni, a także nieczystości z zewnątrz (pyłki, kurz, liście, itd.)
Zamontowane na początku wiosny doskonale spełnią swoją rolę do późnej jesieni. Po tym okresie należy moskitierę zdjąć, poddać konserwacji i przechować do następnego sezonu.

Moskitiery

Rolety typu dzień noc to nowe spojrzenie na światło. Innowacyjnością tego systemu jest zastosowanie dwuwarstwowej tkaniny o różnej przepuszczalności światła. Przez odpowiednie ustawienie pasów transparentnych i zaciemniających można płynnie regulować stopień nasłonecznienia w pomieszczeniu. Właśnie dzięki takiemu rozwiązaniu rolety dzień noc znajdują coraz większe uznanie wśród rolet wewnętrznych,

Rolety Dzień/Noc

Vertikale Standard stanowią doskonałą alternatywę dla zasłon w mieszkaniach, biurach i hotelach. Są idealnym rozwiązaniem dla dużych okien, w tym okien widokowych. Doskonale zabezpieczają pomieszczenie przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, podnoszą poczucie komfortu i przytulności. Ich bogata kolorystyka, a także różnorodność materiałów, z których są wykonywane pozwoli Państwu dopasować je do wszelkiego rodzaju wnętrz.

Vertikale

Żaluzje drewniane to nastrojowe i klimatyczne osłony, które komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Bogata kolorystyka oraz eleganckie i estetyczne wykończenie sprawiają że znajdują uznanie u najbardziej wymagających klientów. Żaluzje produkowane są ze specjalnego gatunku drewna Basswood.

Żaluzje drewniane

Żaluzje aluminiowe to najbardziej uniwersalne osłony wewnętrzne. Niezawodny system pozwalający załamywać lamelki tak, aby hamować lub odbijać światło. Ponadto możliwe jest także zwinięcie do góry całej żaluzji. Chronią również pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem oraz umożliwiają swobodną cyrkulację powietrza. 

Do niedawna kojarzone z dekoracją lat’80, teraz na nowo świecą triumfy z wachlarzem kolorów i rozmiarów..

Żaluzje aluminiowe

Plisy są łatwe w utrzymaniu, w razie potrzeby można je szybko zdemontować i zamontować niezależnie od rodzaju i kształtu okna. Podczas wyboru tkaniny należy zwrócić uwagę na jej właściwości. Asortyment tkanin, który oferujemy obejmuje wszystkie rodzaje tkanin np: do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności, niepalne, zmywalne, odbijająca
ciepło. Znajdziesz tu również wszechstronnie stosowaną tkaninę „Plaster miodu”.

Żaluzje plisowane są idealną ochroną prywatności oraz
dekoracyjną osłoną przeciwsłoneczną wewnątrz pomieszczeń.

Plisy

 

Oferta i wycena

 

Zapraszamy do odwiedzenia salonu.

Lokalizacja

Ochrona przed słońcem

 

Rolety stanowią idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. przeszklonych ścian.

DEKORACJE OKIENNE

Dbamy, aby każdy element produktu końcowego poddawany był ciągłej kontroli i ocenie. Mandat zaufania jaki dali nam nasi Klienci jest wynikiem skupienia się na jakości oraz na ciągłym dążeniu do doskonałości. Wczorajsze sukcesy nie sprowadzają nas z drogi ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań materiałowych, technologicznych i estetycznych.

Ozdoba okna oraz prywatność wnętrza

25 lipca 2022

Dekoracje okienne

Domyślna treść artykułu.


W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.

© 2023 Bramster by REDPROJEKT

SALON HANDLOWY

 

Lokalizacja

Kontakt

Logo firmy Bramster

O NAS

 

Zajmujemy się sprzedażą oraz świadczeniem usług budowlano-montażowych w branży stolarki budowlanej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

KONTAKT

 

ul. Ciołkowskiego 167a
15-516 Białystok

 

+48 85 664 79 79
biuro@bramster.com.pl

 

Godziny otwarcia:
pn.-pt: 8:00-17:00