Zielona energia

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma BRAMSTER z siedzibą 18-100 Łapy, ul. Gliniana 44 NIP: 9660640130

Bezpłatna wycena

Imię i nazwisko
Firma
Numer telefonu
Zgoda RODO
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu
uzyskania wyceny realizacji.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Logo firmy Bramster

Umów się

Umów się na bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Technologie rozwijane przez dziesięciolecia.

 

Instalujemy rozwiązania dostarczane przez producentów z ugruntowaną pozycją na rynku oraz najwyższym standardem jakości.

OKNA I ROLETY

W swojej ofercie posiadamy okna PCV Krispol.
Są one produkowane z wykorzystaniem

najnowocześniejszych technologii, rozwiązań i materiałów, takich jak energooszczędne profile 5, 6 i 7-komorowe, profile klasy A, klamki Secustik, okucia wyposażone w stopniowany uchył, ukryte zawiasy czy zaczepy magnetyczne.

Okna PCV

Katalog

Żaluzje okienne zewnętrzne idealnie nadają się do stosowania na dużych oknach, chroniąc przed spojrzeniami przechodniów. Żaluzje zewnętrzne (fasadowe) nie tylko zapewniają prywatność. Istotnie wpływają na codzienny komfort, obniżając poziom hałasu w budynku. Nowoczesne żaluzje zewnętrzne to też doskonałe zabezpieczenie przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak słońce, deszcz czy wiatr. Poprawiają izolację termiczną budynku – latem zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu pomieszczeń, a zimą ułatwiają zatrzymanie ciepła wewnątrz. Oprócz tego wiele z nich to żaluzje zewnętrzne antywłamaniowe, o konstrukcji znacznie poprawiającej bezpieczeństwo.

Żaluzje fasadowe

Zainteresowany otrzymaniem wyceny?

 

Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Katalog

Okno PRIMO zaskoczy Cię prostotą, która na pierwszym miejscu stawia funkcjonalność i design. Nasi konstruktorzy, projektanci i inżynierowie, tworząc okna marki WIŚNIOWSKI, myśleli przede wszystkim o potrzebach każdego domu. Wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i niezawodność. To było naszym priorytetem w długim procesie projektowania okien PRIMO. Wszystkie funkcjonalne zalety naszych okien PVC podkreśliliśmy nowoczesnym designem, którego prostota i elegancja będą cieszyły oko przez lata.PRIMO to owoc trzech dekad doświadczeń i dążenia do stworzenia okien idealnych.

Okna Wiśnowski

Katalog

Rolety zewnętrzne to rozwiązanie, które powoli staje się standardem w przypadku nowopowstałych budynków lub modernizacji starszych. Popularność rolet nie jest przypadkowa. Nieustająca popularność dużych przeszkleń w połączeniu z koniecznością zapewnienia odpowiedniej energooszczędności wymaga nowoczesnych i skutecznych rozwiązań.

Rolety okienne zewnętrzne

Katalog

Wybór okien do domu wpływa bezpośrednio na komfort termiczny w całym budynku. Okna są również niezwykle ważnym elementem wizualnym zarówno w przypadku aranżacji wnętrz, jak i elewacji zewnętrznej. Okna KRISPOL to połączenie wysokiej jakości wykonania, bezpieczeństwa i bezkompromisowej estetyki. To także szereg funkcjonalnych dodatków i rozwiązań, które pozwalają na idealne dopasowanie okien i drzwi tarasowych do naszych indywidualnych preferencji.

Okna Krispol

25 lipca 2022

Okna i rolety

Domyślna treść artykułu.


W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.

© 2023 Bramster by REDPROJEKT

SALON HANDLOWY

 

Lokalizacja

Kontakt

Logo firmy Bramster

O NAS

 

Zajmujemy się sprzedażą oraz świadczeniem usług budowlano-montażowych w branży stolarki budowlanej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

KONTAKT

 

ul. Ciołkowskiego 167a
15-516 Białystok

 

+48 85 664 79 79
biuro@bramster.com.pl

 

Godziny otwarcia:
pn.-pt: 8:00-17:00