Zielona energia

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma BRAMSTER z siedzibą 18-100 Łapy, ul. Gliniana 44 NIP: 9660640130

Bezpłatna wycena

Imię i nazwisko
Firma
Numer telefonu
Zgoda RODO
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu
uzyskania wyceny realizacji.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Logo firmy Bramster

Umów się

Umów się na bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Katalog

Dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy materiałów produkcyjnych, pochodzących od dostawców o ugruntowanej pozycji na rynku oraz zastosowaniu innowacyjnych technologii, drzwi zewnętrzne KMT wyróżniają się wysoką precyzją wykonania i wieloletnią niezawodnością, nawet w wymagających warunkach.

Drzwi KMT

Katalog

Drzwi zewnętrzne, tak jak okna i brama garażowa, są kolejnym, jeśli nie najbardziej, wyeksponowanym elementem naszego budynku. Zakup drzwi wejściowych nie jest tani, zwłaszcza, że najczęściej połączony jest z innymi kosztownymi zakupami. Poza tym, element ten służyć ma Państwu przez długie lata, dlatego wybrane przez Was drzwi powinny spełniać trzy podstawowe wymagania. Muszą być trwałe, estetyczne i funkcjonalne.

Drzwi WIKĘD

Katalog

Stalowe drzwi płaszczowe zapewnią funkcjonalne wejście do pomieszczeń technicznych, jak kotłownia, pralnia czy garaż. Zaprojektowane i wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół, dostępne w szerokiej gamie kolorów, wykończeń, a także grubości skrzydła (40 i 60 mm) ułatwią dobranie właściwego rozwiązania.

Drzwi stalowe płaszczowe

Zainteresowany otrzymaniem wyceny?

 

Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Katalog

NOVA to aluminiowo-stalowe drzwi zewnętrzne łączące świetne parametry techniczne z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Kolekcja zawiera 39 zdefiniowanych wzorów, z możliwością wykonania w bogatej kolorystyce RAL mat struktur, dekorów oraz oklein drewnopodobnych. W standardowym wyposażeniu znajduje się zamek trzypunktowy automatyczny, który dzięki ryglowaniu w trzech punktach jednocześnie gwarantuje szczelność drzwi na działanie wody czy wiatru. Wysoki parametr wodoszczelności pozwala zamontować drzwi NOVA nawet w miejscach niezadaszonych, bez obaw o ich wytrzymałość.

Wiśniowski NOVA

Katalog

Drzwi nakładkowe KRISPOL cieszą się uznaniem architektów oraz naszych klientów. Wyróżniają się wysokim standardem wykonania oraz doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Oferujemy różnorodne modele drzwi, wykonanych z materiałów takich jak aluminium czy specjalnie dobrane tworzywa sztuczne. Każdy model drzwi nakładkowych może być personalizowany dzięki szerokiemu wyborowi oklein i rodzajów wykończenia, a także różnorodnym dekorom w doskonałym stylu.

Krispol SOLANO

Katalog

Aluminiowe drzwi zewnętrzne CREO to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie oryginalność oraz nieograniczone możliwości w doborze rozwiązań, dopasowanych do własnej wizji domu. CREO to wyjątkowo stabilne i odporne na odkształcenia drzwi aluminiowe. Wszystkie elementy konstrukcji oraz wypełnienie zostało zaprojektowane w celu uzyskania najwyższych standardów.

Wiśniowski CREO

DRZWI

Prezentowane w naszej ofercie drzwi zostały zaprojektowane tak by maksymalnie wykorzystać właściwości materiałów, z których zostały wykonane.
Zastosowanie zaawansowanej mechaniki i inteligentnej elektroniki pozwala dostosować nasze produkty do rosnących wymagań współczesnej architektury.

Drzwi fasadowe i specjalistyczne

24 lipca 2022

Drzwi

Domyślna treść artykułu.


W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.

© 2023 Bramster by REDPROJEKT

SALON HANDLOWY

 

Lokalizacja

Kontakt

Logo firmy Bramster

O NAS

 

Zajmujemy się sprzedażą oraz świadczeniem usług budowlano-montażowych w branży stolarki budowlanej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

KONTAKT

 

ul. Ciołkowskiego 167a
15-516 Białystok

 

+48 85 664 79 79
biuro@bramster.com.pl

 

Godziny otwarcia:
pn.-pt: 8:00-17:00